Aveti intrebari?

Ne puteti contacta la:

  • 021 232 17 77
Trimite email Aplica Acum

Retea Garanti

  • Cariere

    Consilier credite

    CANDIDATUL IDEAL:

    Foarte bune abilitati de vanzare.
    Persoana comunicativa, dinamica, cu o activitate sociala intensa.
    Avantaj pentru persoanele care au un portofoliu de potentiali clienti din urmatoarele domenii: vanzari directe credite, asigurari, telecom, vanzari directe.
    Experienta in vanzari este un avantaj important, dar acceptam si persoane fara experienta, cu bune calitati de comunicare si cu o atitudine pozitiva.
    Disponibilitate pentru munca de teren. Intalnirile cu clientii se desfasoara la birou, dar identificarea lor si actiunile de marketing se desfasoara in afara biroului.

    RESPONSABILITATI / BENEFICI

    Responsabilitati

    - Abordare proactiva, directa a potentialilor clienti.
    - Consiliere si sprijin acordate clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei: card de credit, credite de consum, credit ipotecar.
    - Prezentarea produsului de credit in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare in vederea obtinerii creditului si modul de completare.
    - Implicare directa in campaniile de marketing desfasurate: flyere, prezentari, birouri de informatii.

    Beneficii

    - salariu fix.
    - bonuri de masa.
    - comisioane din vanzari.
    - comision logistic.
    - posibilitati reale de promovare.
    - oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cea mai mare forta de vanzare directa de produse de creditare

    Accepta provocarea si alatura-te echipei noastre!

    Vino sa lucrezi cu noi! Asteptam CV-ul tau la adresa cariere@garanti.ro.

    Informatii cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in procesul de recrutare gasiti aici.