Aveti intrebari?

Ne puteti contacta la:

  • 021 232 17 77
Trimite email Aplica Acum

Retea Garanti

  • Cariere

    Team leader

    CANDIDATUL IDEAL

    Experienta in coordonarea unei echipe de vanzari directe (domeniul bancar, asigurari, telecom sau alte domenii de vanzari directe).
    Disponibilitate pentru munca de teren - supervizare consilieri credite.
    Leadership.
    Avantaj pentru cei ce au facut cursuri de management, coaching, leadership – cursuri atestate.

    RESPONSABILITATI / BENEFICII

    Responsabilitati

    - Supervizeaza echipa de vanzari directe.
    - Construieste si conduce dezvoltarea unei echipe de vanzari directe care are drept scop promovarea produselor companiei (credite de nevoi personale, carduri de credit, credite ipotecare).
    - Realizeaza obiectivele zilnice, saptamanale si lunare de dezvoltare a activitatii interne si externe (ex: obiectivele activitatii de vanzare, precum si alte activitati conexe activitatii de creditare, planifica obiectivul (targetul) de vanzari).
    - Supravegheaza echipa de vanzari directe pentru a se asigura ca sunt indeplinite obiectivele lunare si vanzarea eficienta a produselor companiei.
    - Administreaza eficient liniile de business.
    - Este la curent cu tendintele si proiectele din domeniul financiar bancar si alte domenii de piata, in stransa legatura cu produsele companiei si clientii acestora (domeniul imobiliar, auto, al asigurarilor) etc.).

    Beneficii

    - salariu fix.
    - bonuri de masa.
    - comisioane din realizarile echipei de vanzari coodonate.
    - comision logistic.
    - telefon, laptop.
    - oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cea mai mare forta de vanzare directa de produse de creditare.

    Accepta provocarea si alatura-te echipei noastre!

    Vino sa lucrezi cu noi! Asteptam CV-ul tau la adresa cariere@garanti.ro.

    Informatii cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in procesul de recrutare gasiti aici.